Seminer Programı

2019-2020 Eğitim Yılı Seminer Programı kapsamında Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Turhan ERKMEN bugün okulumuzda akademik kadromuza “Çatışma Yönetimi” eğitimi gerçekleştirdi.

Müdür Yardımcımız ve Yüksekokul Sekreterimiz Öğr. Gör. Erben AYDIN tarafından akademik kadromuza “Bilgisayar Destekli Eğitim” sunumu yapıldı.

2019-2020 Eğitim Yılı Seminer Programı kapsamında Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serdar BOZKURT bugün okulumuzda akademik kadromuza “Zaman Yönetimi” eğitimi gerçekleştirdi. İnteraktif ve eğlenceli geçen eğitimde iş hayatı ve günlük hayatta zamanın etkin bir şekilde kullanımı üzerine değinildi.

Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Rahşan Pektaş tarafından akademik kadromuza “İş Akış Diyagramları ve Öğrenci Oryantasyon Sunumu” yapıldı.

 

Seminer Programımız kapsamında PDR Uzmanımız Burcu GÖK tarafından “İş ve Gündelik Hayatta Stres Yönetimi” eğitimi verildi. İnteraktif geçen eğitime akademik ve idari kadromuz katılım sağladı.

2019-2020 Seminer Programımızda Meslek Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. H. Rıdvan YURTSEVEN tarafından tüm akademik ve idari kadromuza “Yavaş Yaşam” sunumunu gerçekleştirdi.

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı “Seminer Programı” kapsamında Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Berrin BALKAŞ YILMAZ tarafından “Bilimsel Araştırma Yöntemleri” sunumu gerçekleştirildi.