Hayallerinizi şehrin merkezinde gerçekleştirin!

SİGORTA ACENTELERİ DERNEĞİ (SAB) İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK

 

30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Sigorta Acenteleri Derneği, sigorta acentelerini geliştirmek, eğitmek, korumak ve organize etmek için 1987 yılında kuruldu.

Şirketlerin pazar paylarını artırmak, değişen pazarlama yöntemleri hakkında bilgilendirmek ve dijital satış hakkında acentelerle çalışmalar yapan dernek, acentelerde çalışabilecek teknik personellere yönelik eğitim ve seminerler düzenliyor.

Sigorta Acenteleri Derneği ile Yüksekokulumuz arasında imzalanan staj ve eğitimle ilgili çok yönlü İş Birliği Protokolü ile Sigorta Acenteleri Derneği Yüksekokul öğrencilerine staj ve istihdam imkanı sağlayıp, teknik eğitim materyalleri ve mesleki sertifika programları gerçekleştirerek “Bankacılık ve Sigortacılık Programı” öğrencilerini sektörden deneyimli kişilerle bir araya getirip, nitelikli eleman yetiştirmeye devam edecek.

Yüksekokulumuz, öğrencilerinin sektörle ilgili maksimum bilgi ve beceriyi kazanmaları, seçtikleri programı uygulamalı olarak tanımaları ve mezun olduklarında iş dünyasında kolayca yer alabilecek mezunlar yetiştirmeye devam ediyor.