https://www.adiguzel.edu.tr/wp-content/uploads/2022/06/Ridvan-Yurtseven-450x400.png

ATAŞEHİR ADIGÜZEL MESLEK YÜKSEKOKULU:
Sosyal Sorumluluk, Sektörel Araştırma, Çözümleyici Tartışma ve Uygulamaya Dayalı KALİTELİ EĞİTİM

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu; dünyamızın ve ülkemizin gelecekte karşılaşacağı problemleri, yenilikçi ve uygulamalı bir eğitim anlayışıyla sektör odaklı çözümlemeyi amaçlar.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu temel misyonunu; sosyal sorumluluk, sektörel araştırma, çözümleyici tartışma ve uygulamaya dayalı kaliteli eğitim olarak görür.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu’nun bilimsel ve kültürel bakış açısı; geçmişten geleceğe ve yerelden küreseledir. Yüksekokulun tüm akademik faaliyetlerinde; geçmişe dayanarak geleceğe yönelen, ulusal değerleri evrensel değerlerle bütünleştiren bir anlayış egemendir.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu; bilimsel ve kültürel değişimleri aktif olarak destekler. Program dersleri ulusal-uluslararası talep ve fırsatlara odaklıdır. Kaliteli ve güncel önlisans programları, bu programlardaki uygulama ağırlıklı dersleriyle bağımsız ve analitik düşünceli bireyler yetiştirir.

Sizleri de size en uygun programlarımızdan birini seçerek, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Başarı dileklerimle, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. H. Rıdvan YURTSEVEN

Müdür