Hayallerinizi şehrin merkezinde gerçekleştirin!

TEKERLEKLİ SANDALYELER,  

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BULDU…

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Programı öğrencileri “Engelsiz Yaşam İçin Var mısın?” Projesi ile elde ettikleri gelirle aldıkları 20 adet sandalyeyi 23 Aralık 2014 Pazartesi günü gerçekleşen törenle sahiplerine teslim ettiler.

23 Aralık 2014 Salı günü Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu’nun konferans salonunda gerçekleşen törene Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nazım SÜRMEN, Ataşehir Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Birol EKŞİ, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti Başkanı Mevlüt ADIGÜZEL, MYO Müdürü Yrd. Doç. Hüsnü TOLU, okul yöneticileri, öğrencileri ve engelli misafirler konuk olarak katıldı.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti Başkanı Mevlüt ADIGÜZEL kurumun ve öğrencilerin bu sosyal sorumluluk projesindeki özverili çalışmalarından dolayı çok gurur duyduğunu belirtirken, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nazım SÜRMEN ise bu anlamlı gün ve proje çalışması için öğrencilere teşekkür etti. 

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Programı ikinci sınıf öğrencileri, proje yönetimi, sosyal sorumluluk ve etik dersleri 4K kapsamında “Engelsiz Yaşam İçin Var mısın? projesi düzenledi. Proje kapsamında evde yaptıkları birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayıp kermeste satışa sunan öğrenciler canlı performanslarıyla 19 Aralık 2014 tarihinde sahne alan arkadaşlarının konser etkinliğinin biletlerinin de satışını yaptı. Öğrenciler elde edilen gelir ile 20 adet tekerli sandalye alarak Ataşehir Engelliler Dayanışma Derneği’ne bağış yaptı.