Hayallerinizi şehrin merkezinde gerçekleştirin!

Çağdaş eğitim anlayışı, ülkelerin kalkınmasında bireylere üretken, dinamik, gelişmeye açık olma niteliklerinin kazandırılmasına; bireyin potansiyelini en üst düzeyde ortaya koyabileceği en uygun meslekî seçimleri yapabilmesine ve kariyer gelişimini yaşam boyu sürdürebilmesine önem verir.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu olarak çocukların gelişimlerini desteklemek, onların dünyalarını anlamak ve bu sayede eğitim süreçlerine sağlıklı dokunuşlar yapmak amacıyla Yrd. Doç. Dr. Oktay AYDIN ile “İlişkilerde Ego Oyunları” konulu konferans düzenlenecektir.

İstanbul geneli resmi ve özel okulların Lise öğretmenlerine, psikolojik danışman ve rehber öğretmenlere, idarecilere yönelik düzenlenen konferans, 09 Nisan 2016 Cumartesi günü gerçekleşecek. Konferansta, meslekî rehberlik ve kariyer danışmanlığı alanındaki Ego nedir?, Davranışlarımızın kökeni, Ego ile ilgili doğru bildiğimiz yanlışlar neler?, İlişkilerin temel dinamikleri nelerdir?, İkna’nın psikodinamikleri, Konu odaklı ve ego odaklı iletişim, İlişki oyunları ne demektir?, Neden oyun oynarız?, Ego oyunla mı beslenir?, Oyunları fark etmek ve çözümlemek için neye ihtiyacımız var? konu başlıkları ele alınacaktır. 

PROGRAM

09:30-10:00    Kayıt

10:00-10:20    Açılış Konuşmaları

                     Müdür, Yrd.Doç.Dr. Hüsnü Tolu

10:30- 12:00   Yrd. Doç. Dr. Oktay AYDIN

                    “İlişkilerde Ego Oyunları”

12:00-13:00    Öğle Yemeği

13:00             Katılım Belgelerinin Dağıtılması ve Kapanış

Tarih:            09 Nisan 2016 Cumartesi

Yer:               Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

LCV:  kurumsaliletisim@adiguzel.edu.tr e-mail adresine katılım ve katılımcı sayısı ile ilgili e-mail atılması gerekmektedir. 

Ulaşım: Konferansa ulaşım için 08:30 / 09:00 / 09:30 saatlerinde Ataşehir Migros’un önünden Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu’nun servis araçları hareket edecektir.