Hayallerinizi şehrin merkezinde gerçekleştirin!

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İLE İLGİLİ DUYURU

Dış Ticaret Programı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı, Lojistik Programı, Bilgisayar Programcılığı Programı, Mekatronik Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, Optisyenlik Programı ile ilgili Öğretim Görevlisi alımı başvuru Ön Değerlendirme sonuçları 10 Ağustos 2016 Saat 17:00′de İlan edilecektir.

Program Etkinliklerimiz

  Mimari Restorasyon Programı öğrencilerimiz Mimarlık ve Şehir Planlama Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Esra TOKAT ve Mimari Restorasyon Programı Öğr. Gör. Kiraz ÇİFCİBAŞI DURNA eşliğinde “Tarihi Yarımada Gezisi” gerçekleştirmiştir. Gezide Mimarlık ve Sanat Tarihi I dersi kapsamında anlatılan içerik doğrultusunda, öğrencilerin İstanbul’da Bizans sanatı ve mimarisinin gelişimi, bugünü ve dönem yapılarla ilgili restorasyon çalışmalarını yerinde görüp … Devamı

Program Etkinliklerimiz

  Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Sayın Ceren ÜNEK, Çocuk Gelişimi programımız öğrencilerine “Eğitim Programıyla Nasıl Baş Edebilirim?” konulu seminer verdi. Seminerde öğrencilerimize okul öncesi eğitim programlamanın önemi, temel ilkeleri ve programlama yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği konularını anlatan Ceren ÜNEK’e Çocuk Gelişimi Program Başkanı Öğr. Gör. Arzu BÜKE tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

Öğrencilerimize Duyurulur

  Kan Bağışı Hayat Kurtarır! 11 Aralık 2018 Salı günü Meslek Yüksekokulumuz Kütüphane Alanında Türk Kızılayı kan bağışı alacaktır. Kan bağışı yapmak isteyen tüm gönüllü öğrencilerimizi bekliyoruz.  

LÖSEV Öğrencilerimizle Buluştu

  LÖSEV İstanbul Halkla İlişkiler Sorumlusu Zeynep DEMİR tarafından öğrencilerimize gönüllü olmanın önemi, sosyal sorumluluk projeleri, LÖSEV’in aktiviteleri hakkında detaylı bilgi verildi. Seminere öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdi.

Program Etkinliklerimiz

  Meslek Yüksekokulumuz Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri Program Başkanı Öğr. Gör. İlknur KÜLEKÇİ eşliğinde Türkiye Bankalar Birliği’ni ziyaret ettiler. Öğrencilere yönelik olarak düzenlenmiş olan etkinlikte Sn. Cemil GÜLER Türkiye Bankalar Birliği’nin faaliyetleri ve sektördeki önemi hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Ardından Sn. Emre Alpan İNAN ve Sn. Ümit Ünsal yapmış oldukları “Ekonomik Gelişmeler ve Bankacılık Sektörü” … Devamı

Öğrencilerimizin Dikkatine

  3 Aralık 2018 Pazartesi günü 5. Kat Mini Konferans Salonunda Öğrenci Kulüpleri Toplantısı yapılacaktır. Kulüplere üye olan öğrencilerimizin toplantıya katılmaları gerekmektedir. Toplantı detayları için tıklayın…

Program Etkinliklerimiz

Zara Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Fuat BOZKURT  Bankacılık ve Sigortacılık Program Başkanı Öğr. Gör. İlknur KÜLEKÇİ ve Öğr. Gör. Şule ERKUŞ eşliğinde Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencilerimize sigortacılık sektöründe iş hayatına başlamak, sektörde istihdam edenlerin üzerinde durduğu hususlar ve sıfırdan portföy oluşturup geliştirme üzerine ‘Sigortacılık Sektöründe Portföy Yönetimi ve Kariyer Basamakları’ başlıklı seminer vermiştir.

2017-2018 Mezunlarımızın Dikkatine

  2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı mezunlarımızın diplomaları hazırlanmıştır. Geçici Mezuniyet Belgesi alan mezunlarımız Geçici Mezuniyet Belgelerini getirerek, almayan mezunlarımız ise Öğrenci Kimlik Kartlarını yanlarında getirerek diplomalarını Öğrenci İşleri Birimi’nden alabilirler.