Hayallerinizi şehrin merkezinde gerçekleştirin!


ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İLE İLGİLİ DUYURU

Dış Ticaret Programı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı, Lojistik Programı, Bilgisayar Programcılığı Programı, Mekatronik Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, Optisyenlik Programı ile ilgili Öğretim Görevlisi alımı başvuru Ön Değerlendirme sonuçları 10 Ağustos 2016 Saat 17:00′de İlan edilecektir.

2017 – 2018 Halı Saha Turnuvası Ödül Töreni

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Halı Saha Turnuvası Birincisi olan Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı’na, Müdürümüz Prof. Dr. H. Rıdvan YURTSEVEN tarafından madalya ve kupaları verildi. Öğrencilerimizi tebrik ederiz.      

Program Etkinliklerimiz

Küçük Şeyler Anaokulu öğretmenlerinden Sayın Eylem Adıgüzel, okulumuzda iki etkinliğe katılmış ve Çocuk Gelişimi Program öğrencilerimize Masallarla Dans isimli uygulamayı yaptırmıştır. Öğrencilerimiz, çalışacakları anaokullarında, bir masalı anlatırken, nasıl dans ve masal anlatım unsurlarını bütünleştireceklerini, ne tür değerlendirme sorularını soracaklarını Masallarla Dans uygulaması ile öğrenmişlerdir.

Öğrencilerimize Duyurulur

Meslek Yüksekokulumuzda düzenlenen “Girişimci Olabilir miyim?” ve “Dijital Girişimcilik” seminerlerine katılan öğrencilerimiz, Katılım Belgelerini 2. Katta Yaşam Boyu Öğrenme Birimi ofisinden teslim alabilirler.    

Program Etkinliklerimiz

Meslek Yüksekokulumuz Grafik Tasarım Programı öğrencilerimiz Öğretim Görevlilerimiz eşliğinde Muhabbet Ajans’a saha gezisi düzenledi. Tasarımcılarla bire bir sohbet etme fırsatı yakalayarak ajansın çalışma koşullarını gözlemlerken Muhabbet Ajans Müşteri Temsilcisi Anıl ERENSOY tarafından çalışma ortamı, tasarım süreçleri ve uygulaması hakkında bilgi verildi.

Program Etkinliklerimiz

Meslek Yüksekokulumuz Optisyenlik Programı 1. ve 2. Sınıf öğrencileri Program Başkanı Öğr. Gör. Nihan ÖZKAN AYTEKİN, Öğr. Gör. Mehmet Emre AKÖZ ve Öğr. Gör. H. Onur KARAKUŞ eşliğinde Beta Optik Novax Cam Fabrikası’nı ziyaret ederek cam üretimi hakkında uygulamalı olarak yararlı bilgiler aldılar.      

Mert TÜRKBETON İle İş Birliği Protokolü İmzaladık

Mert TÜRKBETON İle İş Birliği Protokolü İmzaladık. Mert TÜRKBETON ile staj ve eğitimle ilgili çok yönlü İş birliği Protokolü imzaladık. Bu protokol ile tarafların birlikte eğitim programları geliştirmeleri, ortak panel, sempozyum, seminer vb. düzenlemeleri, ARGE çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri yürütmeleri sağlanacaktır.    

Lineer Yayıncılık İle İş Birliği Protokolü İmzaladık

Lineer Yayıncılık İle İş Birliği Protokolü İmzaladık. Lineer Yayıncılık ile staj ve eğitimle ilgili çok yönlü İş birliği Protokolü imzaladık. Bu protokol ile tarafların birlikte eğitim programları geliştirmeleri, ortak panel, sempozyum, seminer vb. düzenlemeleri, ARGE çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri yürütmeleri sağlanacaktır.    

BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ GİRİŞ SINAV SONUÇLARININ DUYURUSU

BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ GİRİŞ SINAV SONUÇLARININ DUYURUSU Finans Bankacılık ve Sigortacılık  Bölümü  / Bankacılık ve Sigortacılık  (1024919 YÖKSİS İlan Nolu) Öğretim Görevlisi “GİRİŞ SINAV SONUÇLARI “ açıklanmıştır. WEB SAYFAMIZDA İLAN EDİLEN SONUÇLARA GÖRE, BAŞARILI ADAYLARIN EN GEÇ 15 GÜN İÇERİSİNDE YÜKSEKOKULUMUZ MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞVURMALARI VE İSTENİLEN BELGELERİ HAZIRLAMALARI GEREKMEKTEDİR. DUYURULAR TEBLİGAT NİTELİĞİNDE OLUP ADAYLARA … Devamı

Kep ve Cübbe Dağıtımı Başlıyor

Cübbe ve kep dağıtımı: 17 Mayıs – 11 Haziran 2018 Cübbe ve kep iadesi: 21 Haziran – 09 Temmuz 2018 Cübbe ve Kep Dağıtımı • Öğrenci, ilk önce Mali İşler Birimi’ne depozito bedeli olan 50 TL ödemelidir. Ödeme karşılığı “Ücret Alındı Belgesi” almalıdır. • Mali İşler Birimi’nden aldığı “Ücret Alındı Belgesi” ile Zemin Kat’ta bulunan Psikolojik … Devamı

BAŞARILI İŞ YAŞAMI VE KİŞİSEL ÇABA

BAŞARILI İŞ YAŞAMI VE KİŞİSEL ÇABA Mayıs ayı ile birlikte uzun bir maratonun sonuna yaklaşıyoruz. Yükseköğretim sürecini bitirecek olan son sınıf öğrencilerimiz, artık tecrübeli birer yükseköğretim öğrencisi olan birinci sınıf öğrencilerimiz ve yabancı dil hazırlık eğitimiyle program derslerine sağlam bir başlangıç yapacak olan hazırlık sınıfı öğrencilerimiz; acısıyla tatlısıyla koca bir seneyi bitiriyor, yeni başlangıçlara doğru … Devamı